Dominika Cibulková vyrazila plesat do bratislavské opery poprvé.

Dominika Cibulková vyrazila plesat do bratislavské opery poprvé. Foto: Instagram D. Cibulkové

Mrkejte, jak to na Plese v opere slušelo těhotné slovenské tenistce. Sněhobílá róba ji zahalila do něhy

Ani pokročilé stádium těhotenství neodradilo Dominiku Cibulkovou v účasti na bratislavském Plese v opere. Dvacátý ročník opulentní události byl její premiérou. Na nejvýznamnější společenskou událost na Slovensku doprovodil nejúspěšnější slovenskou tenistku její manžel a manažer v jedné osobě Michal Hudec.

Svému požehnanému stavu přizpůsobila Dominika délku, po jakou se na akci zdržela, i oblečení. Róbu krajkou zahalující paže jí vytvořil na míru multitalentovaný umělec Lukáš Kimlička. Sněhobílé šaty s aplikací zahalily maminku v očekávání do něhy.

„V šatech jsem se cítila skvěle, protože nebyly příliš obepnuté. Když je bříško večer větší, tak mě vůbec neomezovaly,“ svěřila se Super.cz Dominika. Sympatická blondýnka samozřejmě nevydržela plesat do bílého rána. „Šaty měly velmi těžkou vlečku, nohy na podpatcích nevydrží příliš dlouho a ke konci mi bylo trošku těžko, tak jsme odešli po jedné hodině ranní,“ upřesnila Dominika a dále dodala: „I přestože jsem těhotná, tak jsem si večer velmi užila. V opeře to bylo krásné,“ uvedla Dominika Cibulková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků