Lucie Bílá

Lucie Bílá Foto: ČTK

Lucie Bílá: Už nechci žádné změny

Den po půlkulatinách třináctinásobné Slavice Lucie Bílé (55) Česká televize odvysílá časosběrný dokumentární film Lucie Bílá (55) 011, který se točil tři roky. A jak sama Bílá přiznává, za tu dobu v jejím životě nastalo mnoho změn.

A nebyly to změny zanedbatelné. Stihla se rozvést se svým druhým manželem Václavem Noidem . Bílá na sebe dokonce prozradila, že kvůli tomu musela před kamerou skrývat své nejniternější pocity.

„Někdy bylo nutné potlačit vlastní přirozenost. To když jsem nechtěla na kameru říct, jak je těžké podruhé se rozvádět, tak jako jsem nechtěla dva roky po této změně přiznat, že jsem se jedním ohromným mužem nechala přemluvit zkusit to zas. Jsou věci, které si nechávám ráda pro sebe, alespoň do té doby než budou za mnou a než si na tu novou myšlenku zvyknu já a mé nejbližší okolí,“ přiznává zpěvačka.

V dokumentu je podle jejich slov dost dobře i znázorněno, jak dobrou je obchodnicí a stratégem.

„Není tak důležité, co umíte, jako to, jak tu danou věc dokážete prodat. Kdybych nebyla obchodnice, kdybych neměla talent celé své okolí "zblbnout", aby šlo stejným směrem, jako jdu já, už by o mně pěkných pár let nikdo nevěděl,“ prozradila na sebe Bílá.

Zpěvačka také přiznala, že se nerada ohlíží zpátky a nejvíc na světě nemá ráda sebelítost.

„Nerada se dívám zpátky a nemám ráda lítost. Raději ať mi někdo vyčítá paličatost. Celý loňský rok byl pro mě znamením splněných přání, uzavírání kruhů a to v práci i v soukromém životě. Když se podívám zpět na těch 18 "slavičích" let, zažila jsem toho tolik, že by bylo nemožné, aby v tom seznamu nebyly i pády a prohry,“ svěřila se třináctinásobná Slavice. Ke svým narozeninám, které oslaví 8. dubna v pražské Lucerně za doprovodu skupiny Petra Maláska, si přeje jen jedno. Nechce prožít další prohry, které by jí na tváři přidělaly další vrásky.

„I když mám v obličeji o pár vrásek víc, jsem to já a vše, co bylo, ke mně patří. Jen už prosím žádné změny,“ dodává zpěvačka, která tak naráží na svého současného partnera Petra Makovičku, v jehož náruči našla útočiště. 

Karen Mchitarjan


Časová osa článků