Jennifer Coolidge se po letech setkala s Pennem Badgleym.

Jennifer Coolidge se po letech setkala s Pennem Badgleym. Profimedia.cz

Stiflerova máma Jennifer Coolidge (58) je opravdu na zajíčky: Neuvěříte, co napsala k fotce se slavným seriálovým hercem

Jennifer Coolidge (58) proslula rolemi ve filmech Moderní Popelka, Pravá blondýnka nebo v seriálu Dvě socky. Její nejikoničtější rolí však byla beze sporu Stiflerova máma v komediích Prci, prci, prcičky.

Ztvárnila MILFku, která měla sex s jedním z kamarádů svého syna Stiflera. Od uvedeního prvního dílu uplynulo už neuvěřitelných 21 let a Coolidge je pořád tou samou MILFkou, a kromě toho je zjevně na zajíčky stejně jako její postava v Prcičkách.

Na Instagramu se pochlubila snímkem s hercem Pennem Badgleym, kterého můžete znát jako Dana Humphreyho ze seriálu Superdrbna nebo jako psychopata Joea Goldberga ze seriálu Ty. A připojila pořádně rajcovní popisek.

„Poznala jsem Penna, když mu bylo 15, v show Do Over, a teď ho chci sama udělat,“ lze volně přeložit text u společného snímku.

Badgley je ženatý s Domino Kirke, takže „Stiflerově mámě“ nejspíš odolal, ale raději by se měl mít na pozoru. Všichni totiž víme, jak to má Jennifer Coolidge se zajíčky. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků