George Michael v Praze.

George Michael v Praze. Herminapress

Šok: George Michael může v nemocnici přijít o hlas

Léčba těžkého zápalu plic, se kterým na jednotce intenzivní péče vídeňské nemocnice bojuje George Michael (✝53), může zničit jeho podmanivý hlas. Deníku The Sun to prozradil lékař Gerrit Wohlt, jenž se o zpěváka stará.

Georgeovi totiž pomáhá dýchat plicní ventilátor, který tlačí vzduch do jeho plic a zpět. „Záleží to na tom, jak dlouho bude na ventilátor připojen, v nejhorším případě ale může nemoc značně ovlivnit jeho zpěv,“ řekl doktor s tím, že tlak může poškodit Georgeovy hlasivky.

Zpěvák byl se zápalem plic hospitalizován minulý týden, podle britských médií o víkendu bojoval o život a jeho stav se nyní jen „pomalu zlepšuje“. U jeho postele bdí 75letý otec Kyriacos Panayiotou a sestry Melanie (49) a Yioda (53), napsal britský The Daily Telegraph.

U Georgeova lůžka je už od minulého týdne také jeho přítel, 38letý vlasový stylista Fadi Fawaz, do Vídně má podle listu brzy dorazit i bývalý partner Kenny Goss (53).

„Je s ním celá jeho rodina. Jsou velmi úzce semknutí. V tomto směru je George velký šťastlivec, zbožňují jej,“ prozradil deníku The Daily Mail blízký přítel. 

Michael Švec , Super.cz


Časová osa článků