Martin Carev se pochlubil svým tělem. Není to jeho jediná přednost.

Martin Carev se pochlubil svým tělem. Není to jeho jediná přednost. Foto: Super.cz/Elite Prague

Ukázal svaly i tetování. Pohledný influencer Martin Carev si vyzkoušel roli modela

Nemiluje ho pouze objektiv kamery, ale také fotoaparátu. Influencer Martin Carev během focení s fotografem Lukášem Dvořákem dokázal, že by se uživil klidně jako model. Vždyť se známým módním fotografem Carev fotil právě fototesty, které musí absolvovat profíci v modelingu.

„S Lukášem jsem už párkrát fotil a vždycky je to zážitek. Taky jsem si mohl vyzkoušet oblečení, co obvykle nenosím, a vlasová stylistka mi během dvou hodin udělala asi tři různé účesy. Na takovou péči bych si klidně zvyknul,” smál se Martin.

Od té doby, co si Martin nechal narůst vlasy po ramena, tak dostává podstatně více nabídek na focení. „Už si na to začínám pomalu zvykat,” culí se mladík, který přípravy na poslední focení nepodcenil a poctivě cvičil.

„Měsíc před focením mi bylo doporučeno ať se vyvaruji nezdravých jídel, což jsem zvládl docela bez problému. Jediný problém mi dělalo vydržet celý měsíc bez čokolády, ale navzdory všemu pokušení jsem uspěl. Hned po focení jsem si každopádně šel dát brownie se zmrzlinou. Nejlepší brownie mýho života,” říká Carev a dodává: „Kromě zdravé stravy jsem také pravidelně chodil do posilovny. Normálně chodím posilovat tak čtyřikrát týdně, ale před focením jsem posilování jako takové omezil a spíš jsem se soustředil na kardio. Nejvíc jsem si oblíbil veslovací trenažer.”

Carev se stal součástí agentury Elite Prague, která zastupuje světově úspěšné topmodelky, jako je Linda Vojtová, Michaela Kociánová, Daniela Peštová, či Eva Klímková. Česká a slovenská pobočka modelingové agentury zavedla exkluzivní divizi s influencery a online kreativci a bude spolupracovat se zahraničními agenturami v New Yorku, Miláně, Paříži a Londýně.

„Martin je jeden z našich nejúspěšnějších lidí ve svém oboru, je talentovaný ve více směrech, a tak jsem velmi rád, že ho naše agentura zastupuje. Máme v plánu různé projekty, tak je na co se těšit,” říká šéf agentury Saša Jány. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků