Eva Holubová a Maroš Kramár v novém seriálu Slunečná

Eva Holubová a Maroš Kramár v novém seriálu Slunečná Foto: TV Prima

V divadle jsou Eva Holubová a známý slovenský herec manželé, ale před kamerou spolu budou poprvé. Podívejte se, v jaké roli

Eva Holubová (62) a slovenský herec Maroš Kramár se spolu poprvé objeví před kamerou

Jsou sice dlouholetými kolegy a v divadle si dokonce zahráli na manželský pár, před kamerou se ale doposud společně neobjevili. To se změnilo s novým seriálem Slunečná, kde se Maroš představí coby zámožný podnikatel.

„Je za vodou. Firmu, která mu vydělává, nechává na synovi a užívá si život. Má rád mladé slečny a občas na to doplatí,“ prozrazuje něco málo ze zákulisí slovenský herec.

Eva Holubová bude jeho asistentkou, která se pečlivě stará o chod firmy. „Moje postava je napsaná tak, že mě hned tak něco nevyvede z míry. Ve firmě se pohybuji jako ryba ve vodě,“ popsala herečka své pocity z role. Mimo firmu dohlíží také na Marošova seriálového syna, kterého ztvární mladý fešák Marek Lambora (25). Svého svěřence si Eva moc pochvaluje.

„Setkání s Markem bylo upřímné a otevřené. Neměla jsem vůbec pocit, že se neznáme. Musím se ale zmínit ještě o dvou členech našeho čtyřlístku. Filip Tomsa a Lukáš Langmajer. Se všemi se mi moc dobře pracuje i povídá,“ raduje se herečka.  

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků