Rowan Atkinson zabodoval v těle Charlize Theron.

Rowan Atkinson zabodoval v těle Charlize Theron. Profimedia.cz

Představitel Mr. Beana se objevil v parodii na reklamu s Charlize Theron: Převtělil se do sexy herečky a tohle je výsledek

Představitel Mr. Beana Rowan Atkinson (64) opět nezklamal. Jeho tvář se objevila v parodii na reklamu na parfém J'adore od Diora, ve které původně hraje smyslná Charlize Theron (47). O něco méně smyslně vypadá Atkinson s mokrou blond hřívou, jak vystupuje z lázně a pak kráčí ve zlatém outfitu.

Hercův obličej evidentně aplikovali na tělo Theron a výsledek je k popukání.

Letos se šuškalo, že bude oživen britský seriál Černá zmije, kde si Atkinson zahrál hlavní roli. Seriál běžel v letech 1983-1989 a měl velký úspěch. Zvěsti o oživení však vyvrátil jeden z herců.

Atkinsonovi se před dvěma lety narodila dcera Isla, kterou mu porodila o 31 let mladší přítelkyně Louise Ford. Začátkem roku se herec údajně nechal slyšet, že si dá rok pauzu od hraní a bude pečovat o „Baby Bean“, zatímco Ford se bude soustředit na svou vlastní hereckou kariéru. A slib také dodržel.

Letos se na veřejnosti příliš neobjevoval a podle všeho ani nic netočil. Role otce v domácnosti mu nejspíš vyhovuje. Ze sňatku se Sunetrou Sastry má dvě dospělé děti, syna Benjamina a dceru Lily. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků