Přítelkyně George Clooneyho zvládala jízdu na vodním skútru na jedničku.

Přítelkyně George Clooneyho zvládala jízdu na vodním skútru na jedničku. Profimedia.cz

To je ale zadeček! Takhle to sluší přítelkyni George Clooneyho v bikinách

Bývalá wrestlerka Stacy Keibler (32), která již několik měsíců randí s hercem Georgem Clooneym (60), ukázala své dokonalé křivky v bikinách. Pánové by jistě ocenili, kdyby si pohledná blondýnka během dovolené v Mexiku sundala i záchrannou vestu, ale i tak pohled na Stacy jistě lahodil jejich oku.

Stacy si užívá mexického slunce spolu se dvěma kamarádkami a aby si pobyt v oblíbeném letovisku celebrit Los Cabos trochu zpestřila, rozhodla se zdolávat mořské vlny také na vodním skútru. Stacy byla přitom na skútru jako doma a ani skutečně rychlá jízda jí nedělala žádné problémy.

Američanka Keibler, jež se v současnosti věnuje více než wrestlingu modelingu a herectví, předvedla své božské tělo již několikrát, a to dokonce i v pánských magazínech Maxim či Stuff. Po boku George Clooneyho vystřídala italskou herečku Elisabettu Canalis, s níž herec strávil dva roky.

Clooney se s Keibler jako se svým oficiálním doprovodem na společenské události objevil teprve před pěti týdny na premiéře svého nového filmu The Descendants. Jen o tři dny později se však Stacy stala nepříjemná věc, když jí na premiéře dalšího Clooneyho snímku The Ides of March v Paříži vykoukla z dekoltu společenských šatů lepicí páska

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků