Takhle to Veronice slušelo ve StarDance.

Takhle to Veronice slušelo ve StarDance. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová a archiv České televize

10 modelů, ve kterých Veronika Kubařová rozvlnila sexy tělo: V čem se vám vítězka StarDance líbila nejvíc?

Před pár měsíci si svou účast ve finále StarDance ani neuměla představit. Půvabná Veronika Khek Kubařová (36) se ale v soutěži protančila až k celkovému vítezství.

K titulu královna tanečního parketu ji dostali nejen diváci, ale i tanečník Dominik Vodička, s nímž se na parketu vznášela v nejhezčích choreografiích letošního ročníku.

Vítězkou StarDance je Veronika Khek Kubařová.

Super.cz

Vedle tance si Veronika užívala i krásné šaty, ve kterých se na parketu mohla objevit. Nápady na ně pravidelně konzultovala s návrhářkou Taťánou Kovaříkovou.

„Musím říct, že mám strašnou radost, že s paní Táňou Kovaříkovou, která je absolutně boží, jsme o šatech mohly diskutovat. Řekla jsem jí, jak bych si některé věci představovala, a ona to zapracovala, takže to byla krásná tvořivá kooperace,“ svěřila herečka, jež například zářila v černožlutém modelu jako včelka Mája.

Veronika Kubařová ve StarDance

Super.cz

Během StarDance předvedla sexy postavu hned v několika krásných kostýmech. Svého manžela však nejvíce nadchla v modelu na rumbu, ve kterém byla za Zlatovlásku. „Musím se ještě domluvit, že bych si tu paruku kvůli manželovi ještě mohla půjčit domů, nevím, jestli mi budou důvěřovat, že ji vrátím v pořádku,“ řekla nám během soutěže Kubařová.

Vše o Veronice Khek Kubařové a její cestě taneční soutěží StarDance najdete zde.

Který model Veroniky Kubařové se vám líbil nejvíc? Hlasujte v anketě pod článkem. 

V jakém modelu se vám Veronika Kubařová ve StarDance líbila nejvíc?

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků