Veronika Freimanová s dcerou Terezou Brabcovou.

Veronika Freimanová s dcerou Terezou Brabcovou. Michaela Feuereislová

Herečku Veroniku Freimanovou ničí její dcery: Jedna jí utekla, druhá flámuje a kašle na školu

Herečka Veronika Freimanová (65) v poslední době slaví jeden úspěch za druhým. Loni získala cenu Týtý, září v oblíbeném seriálu Vyprávěj a i na divadle jde z role do role. Navíc po bolavém rozvodu se záletným režisérem Brabcem našla novou životní lásku v náručí architekta Vladimíra Boučka. Radost ze života jí ovšem kazí její dvě dcery, jejichž výchova se jí přeci jen trochu vymkla z ruky.

Mladší dcera Markéta jí utekla do zahraničí, kde studuje a domů se rozhodně nehodlá vracet. Starší dcera Tereza vymetá zase jeden večírek a za druhým a vykašlala se na školu. Její maminka jí to prý nemůže odpustit. „ Přestala chodit do školy, vykašlala se na to. To samozřejmě vyústilo v šílené rozbroje mezí ní a její mámou, řekl deníku Aha! blízký zdroj rodiny.

Tereza tak mnohem raději dává přednost společenskému životu než studiu nad knížkami. Školu prý úplně nezatratila. „Momentálně jsem přihlášená k bakalářce, takže jsem se na studium nevykašlala,“ mlžila Tereza Brabcová, která do prvního ročníku liberecké univerzity nastupovala před pěti lety. Ať už je to jak chce, její studijní tempo opravdu není z nejrychlejších. 

Super.cz


Časová osa článků