Agáta Hanychová s cigaretami v těhotenství těžkou hlavu nědělá.

Agáta Hanychová s cigaretami v těhotenství těžkou hlavu nědělá. Michaela Feuereislová

Hanychová v pátém měsíci těhotenství kouří jednu za druhou

Agáta Hanychová (36) neodhodila krabičky cigaret ani v těhotenství. Naopak. Modelka, která je v pátém měsíci a čeká syna, si s kouřením nedělá problém i na veřejných akcích, přestože ví, že je pod drobnohledem fotografů.

Místo, aby se Agáta vyhýbala zakouřeným prostorám a probdělým nocím, vyráží na večírky a se svým požehnaným stavem si moc starostí nedělá.

A to ještě před deseti dny byla hospitalizována v nemocnici s vysokými horečkami. Po propuštění z nemocnice lékaři Agátě nařídili klid na lůžku a minimálně týden zákaz vycházení.

Jakmile horečky pominuly a Agáta se zase začala cítit fit, vyrazila ven. S kamarádkou navštívily druhé narozeniny klubu Sasazu. A modelka předvedla, že ani v pátém měsíci těhotenství nemá problém s cigaretami. V pohodě si zapalovala po celý večer.

Vedle Hanychové se na akci objevila také topmodelka Simona Krainová (48) s manželem Karlem a sestrou Yvonnou, Miss Renata Langmannová (35), Kateřina Průšová (38), Kateřina Sokolová a Jitka Válková. Přítel Langmannové dorazil za svojí milou až před půlnocí, v televizi komentoval box. Sportu dal přednost také Robert Hájek, partner Kateřiny Sokolové. Také dorazil se zpožděním, v televizi sledoval fotbal. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků