Kovy a Veronika Lišková

Kovy a Veronika Lišková Michaela Feuereislová

Nenabažili jste se ho během StarDance? Nezoufejte! Youtuber Kovy prozradil své další plány

Že se dostane tak daleko, ho na začátku vůbec nenapadlo. Pro youtubera Kovyho (24) neboli Karla Kováře skončilo StarDance před branami finále. Z výsledku ani Kovy, ale ani jeho tanečnice Veronika Lišková příliš smutní nebyli. A jak sama dvojice přiznala, vídat se hodlají i po soutěži.

„Já jsem ve Verče našel velmi dobrou kamarádku. Je velmi upřímná, a to i před kamerami, což velmi oceňuji, protože spousta lidí má tendenci se před kamerou přetvařovat,“ svěřil v chatu České televize youtuber, který by se rád s půvabnou blondýnkou potkával i na tanečním parketu.

Ze StarDance vypadl Kovy.

Super.cz

„Předpokládám, že se budeme vídat a třeba spolu i nadále tančit,“ řekl Kovy. „Máme domluvená nějaká předtančení,“ dodala Veronika s úsměvem a potvrdila, že se na ně fanoušci můžou těšit v nadcházející plesové sezóně.

Vše o Kovym a jeho cestě taneční soutěží StarDance najdete zde.

„Čekají nás nějaká vystoupení, těším se na to, myslím si, že v lednu se nám po tom už bude trochu stýskat, protože přeci jenom StarDance byla takovou půlroční náplní našich životů a až ke konci nebezpečně intenzivní, protože od půlky července jste skoro každý den trénovali,“ prozradil Kovy s tím, že se na parketu objeví i během finále a zatančí kousek jejich valčíku. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků