Hana Gregorová vyrazila na besídku pro děti ve velmi mladistvém outfitu. Super.cz

Je to moc na starou vraždu? Na besídku pro děti vyrazila Hana Gregorová (67) v mikině s myšákem Mickeym

Pomalu jí táhne na sedmdesátku, ale je plná energie. Hana Gregorová (70) je spokojená ve vztahu s mladším partnerem Ondřejem Koptíkem a funguje i její divadelní společnost, kterou provozuje v divadle v pražských Strašnicích. A mládne nejen před očima, ale omladila i šatník.

Přesto nás trochu překvapila, když na mikulášskou besídku Hanky Kynychychové (54), kam přišla podpořit akci Dopisy Ježíškovi pro děti z dětských domovů, vyrazila v mikině s potiskem myšáka Mickeyho. "Myslíte, že je to moc pro takovou starou vraždu? Ale mě se líbila," krčila herečka rameny a zplna hrdla se rozesmála.

Hanka už se chystá na Vánoce, má nazdobeno, dárky nakoupeny a plánuje, že u štědrovečerního stolu, kdy má naprosto jasné menu včetně jídel, které měl oblíbené její zesnulý manžel Radoslav Brzobohatý (✝79), by se mělo sejít sedm nejbližších lidí, včetně jejího partnera. Ve vztahu je spokojená, ale když jsme se zeptali na plány na svatbu, striktně odmítla. "Vůbec, to nepřipadá v úvahu. Plány mám jenom pracovní, hlavně nové divadelní hry," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků