Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička patří k favoritům StarDance.

Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička patří k favoritům StarDance. Michaela Feuereislová

Co by na to řekl manžel? Veronika Kubařová má ve StarDance obdivovatele, který jí posílá tyhle krásné vzkazy!

Herečka Veronika Kubařová (35) patří se svým tanečním partnerem Dominikem Vodičkou k velkým favoritům StarDance. Spolehnout se může i na velkou fanouškovskou základnu.

Veronika je sice vdaná za režiséra Pavla Kheka, ale i tak dostává od některých fanoušků pozvánky na skleničku.

„Veroniko, vy jste nádherná princezna, já vás normálně platonicky miluji, zrovna včera jsem se díval na film Trojí život, předtím Ženy v běhu, vy jste tak nádherná žena, čistá duše, ten úsměv, já vás prostě žeru, a jestli někde po světě běhá vaše dvojče, tak sem s ním, opravdu takovou ženu, jako jste vy, bych bral všemi deseti mít doma,“ potěšil Kubařovou jeden z fanoušků.

Veronika Kubařová ve StarDance

Super.cz

Herečka je ale stále velmi skromná a přesně v tom duchu svému obdivovateli odpověděla: „Neblázněte, umím být i dost nepříjemná. Jsem žena se všemi barvami, které k tomu patří,“ napsala Kubařová. Ani to ale fanouška neodradilo a Kubařovou pozval na skleničku.

„Samozřejmě, věřím a je to tak správné, nemůže byt vždy vše zalité sluncem a nějaká ta bouřka také musí být, ale celkově na mě působíte sympaticky, a pokud bude někdy šance, tak si rád zajdu pro podpis, anebo bych s vámi i prohodil pár slov, alespoň se pozdravit a pozvat vás na skleničku,“ osmělil se obdivovatel. Na to už ale vdaná herečka nereagovala.

Vše o Veronice Khek Kubařové a její cestě taneční soutěží StarDance najdete zde. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků