Manžel Dominiky Gottové údajně randí s mladou zpěvačkou z Mexika.

Manžel Dominiky Gottové údajně randí s mladou zpěvačkou z Mexika. Foto: Facebook C. Pearl

Tohle je údajná milenka manžela Dominiky Gottové: Slavíkova dcera načapala Tolkkiho a mladou Mexičanku přímo u sebe doma

Manžel Dominiky Gottové (48), finský muzikant Timo Tolkki se na sociálních sítích chlubí svým novým objevem.

Poté, co se nejstarší dcera zesnulého slavíka Karla Gotta (✝80) rozhodla od manžela nadobro odstěhovat a požádala o rozvod, se muzikant posilněný alkoholem začal zpovídat na svém facebookovém profilu a ve statusech několikrát zmínil, že ho čekají nová dobrodružství, a jen co sežene peníze, má v plánu cestu Mexika, kam by pravděpodobně odjel za svou milenkou.

O své mladší nástupkyni Gottová samozřejmě ví. Byl to také jeden z důvodů, proč pohár její trpělivosti přetekl. Podle informací Blesku měla Dominika svého manžela a začínající muzikantku Claudii Pearl přistihnout inflagranti ve svém domě.

Podle sociálních sítí je zřejmé, že Tolkki s mladou umělkyní spolupracuje a mají stejnou vášeň k hudbě. Vzhledem k tomu, kolik snímků exotické Claudie Timo na svém profilu sdílel, je ale patrné, že je k sobě pojí i jiné než pracovní pouto.

Náklonnost ke skoro o třicet let mladší dívce projevuje manžel Dominiky Gottové veřejně. „V Claudii Pearl jsem nalezl kouzelnou přítelkyni,“ napsal si Tolkki do statusu. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků