Jak to mezi sebou mají Selena Gomez a Hailey Baldwin?

Jak to mezi sebou mají Selena Gomez a Hailey Baldwin? Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Nemohou si přijít na jméno, nebo se tolerují? Takhle reagovala manželka Justina Biebera na jeho bývalku Selenu Gomez

Ačkoliv to někdy vypadá, že by si celý svět přál, aby si Hailey Baldwin (26) a Selena Gomez (30) vyškrábaly navzájem oči, tyto mladé dámy vědí, jak si zachovat dekórum. A podle všeho mezi nimi nepanuje ani žádná nenávist.

Selena o víkendu po dvou letech vystoupila v živém vysílání během udílení cen American Music Awards, a ačkoliv zazpívala i píseň Lose You To Love Me, která je právě o jejím bývalém Justinu Biebrovi (29), jeho manželka s tím zjevně nemá problém a ukázala svou podporu zpěvačce několika lajky na sociálních sítích.

Když Selenin maskér Hung Vanngo sdílel video se zpěvačkou před jejím velkým večerem, Hailey jej neváhala olajkovat. A není to poprvé, co tak učinila. I po vydání singlu Lose You To Love Me Hailey lajkla zpěvaččin snímek, kterým nový hudební počin oslavila.

Hailey vyjádřila Seleně podporu několika lajky. 

Po vydání singlu se objevily zprávy, že Hailey z nového songu nebyla vůbec nadšená. Modelka zvěsti popřela a Selena sama přidala vyjádření, že nikdy nehodlá „bojovat“ s jinou ženou pro pobavení ostatních, protože ženy, speciálně pak v zábavním průmyslu, by se podle ní měly navzájem podporovat.

A jak se paní Bieber píseň líbila? „Justin s Hailey se snaží na píseň nijak nereagovat. Pro Hailey to není ideální, ale chápe, že Justin měl minulost a rozumí také tvůrčímu procesu umělců,“ nechal se slyšet zdroj blízký slavnému páru pro E! News. „Chápou, že se z toho Selena chtěla vypsat a přejí jí, aby byla šťastná. Nijak se jich to nedotklo,“ doplnil.

Bieber a Gomez randili na střídačku od roku 2011. Vztah to byl velmi dramatický, plný rozchodů. V mezipauzách měli oba jiné partnery, ale nakonec si k sobě vždy našli cestu zpátky. Naposledy se spekulovalo, že spolu randí v březnu 2018. V červnu téhož roku ale už Justinovo srdce zahořelo pro Hailey, se kterou se následně zasnoubil a letos oženil

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků