Veronika Arichteva (vpravo) si zatančila s Veronikou Khek Kubařovou, Dominikem Vodičkou a vozíčkářkou Petrou Ptáčníkovou.

Veronika Arichteva (vpravo) si zatančila s Veronikou Khek Kubařovou, Dominikem Vodičkou a vozíčkářkou Petrou Ptáčníkovou. Michaela Feuereislová

Veronika Arichteva se vrátila na parket StarDance. Reparát zvládla, i Chlopčík chválil

Herečka Veronika Arichteva (35) byla jednou z tváří minulých řad StarDance, které se připojily k letošním soutěžícím a vozíčkářům ve speciálním díle pro Centrum Paraple. Tančilo se nově ve čtveřicích, Arichteva vystoupila s Veronikou Khek Kubařovou, Dominikem Vodičkou a vozíčkářkou Petrou Ptáčníkovou. Předvedli čaču.

Arichteva ještě před začátkem žertovala, že svou účast bere tak trochu jako reparát. Při loňském prvním tanci, kterým byla právě čača, totiž dostala asi nejhorší hodnocení v historii StarDance, tři body od Zdeňka Chlopčíka (64). Ten po sobotním odtančení uznal, že letos to bylo o mnoho lepší. Celkem si čtveřice vysloužila 44 bodů, od Chlopčíka dokonce desítku.

Pro Veroniku byla účast nostalgická. „Děkuju za tu možnost být s vámi u toho! Charitativní večer pro Centrum Paraple byl pro mě ten nejhezčí, co jsem v naší řadě ve StarDance zažila,“ svěřila Arichteva, která se loni po boku Michala Necpála navzdory prvotnímu špatnému hodnocení protančila až do semifinále

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků