Bella Thorne

Bella Thorne Profimedia.cz

Takhle pansexuální herečka oslavovala menstruaci: Štěstím bez sebe se fanouškům předvedla v bikinách

Herečka Bella Thorne (24) je známá tím, že toho se sledujícími na Instagramu sdílí někdy až příliš. Ať už jde o nahé snímky nebo intimní informace z jejího soukromí, mj. o tom, že je pansexuální. O jednu takovou se podělila, když sdílela sérii fotek v bikinách. „Probudila jsem se s menstruací a takhle šťastnou mě to učinilo,“ napsala do popisku fotek.

Evidentně nadšená v plavkách předvedla své křivky. A informace nezaskočila ani jejího přítele, zpěváka Benjamina Mascola, který snímky komentoval slovy: „Jsi nejkrásnější žena, kterou jsem kdy v životě viděl.“

Právě s italským hudebníkem Bella strávila víkend na jachtě. Kromě něj randí ještě s produkční asistentkou Alex Martini. Ani s tím Benjamin podle všeho nemá problém.

Informací o menstruaci však pro změnu šokovala některé sledující, především dámy jí její nadšení viditelně záviděly. „Děláš si legraci,“ divila se jedna z fanynek. „Ježíši, ženská,“ napsala jiná. „Mohla bych být na chvíli tebou?“ vyslovila zase přání jiná sledující. Hereččin entusiasmus je v tomto případě tedy opravdu záviděníhodný. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků