Sandra Pospíšilová lékařské prostředí nevyhledává.

Sandra Pospíšilová lékařské prostředí nevyhledává. Foto: archiv FTV Prima

Moderátorka Primy na focení kalendáře se sestřičkami: Prozradila, kterých lékařů se bojí nejvíce

Moderátorka Odpoledních zpráv na Primě Sandra Pospíšilová (35), dříve známá jako Parmová, nemá lékařské prostředí příliš v lásce. I tak se ale zapojila do projektu kalendáře Nej sestřičky roku a nafotila pár snímků s profesionálkami, pro které je péče o pacienty denním chlebem.

„Úrazů v dětství pár bylo, třeba koleno plné škváry po pádu z kola. Ale naštěstí nikdy nešlo o nic vážného. Každopádně pohled na krev nebo injekce mi úplně dobře nedělá,“ prozradila moderátorka během focení s finalistkami Nej sestřičky roku, které probíhalo v kulisách známého seriálu.

Vedle toho také Sandra přiznala, že od malička se nejvíce bojí zubaře. „Je to trochu paradox, protože doteď mám zuby zdravé a nikdy mi nic nevrtali. Postupem času už ale nejsou tak rovné jako dříve, takže se teď odhodlávám k rovnátkům. A jsem sama zvědavá, jestli ten strach ze zubaře bude pořád trvat,“ dodala se smíchem Pospíšilová v prostředí, kde se natáčí Modrý kód.

I když si focení užívala, tak dodala, že z doktorů a sestřiček má přirozený respekt. „Jejich práce je náročná a obdivuji, jak se dokáží starat o mnohdy úplně cizí lidi. Sestřičky, se kterými se fotilo, byly úžasné, milé a za pár minut bylo hotovo. Zkrátka profesionálky každým coulem,“ uzavřela moderátorka. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků