Michaela Salačová Super.cz

Před devatenácti lety se stala nejkrásnější dívkou Česka: Takhle to modelce v důchodu slušelo na přehlídce svatebních šatů

Miss České republiky 2000 Michaela Salačová se už léta věnuje práci dýdžejky a vidět ji předvádět je opravdový svátek. Výjimku udělala na přehlídce na svatebním festivalu v Brně, kde žije.

"Já na mole? To už je opravdu hodně sporadická záležitost. Předvádím třeba po půl roce, už se na to necítím a na molo se necpu. Jsem modelka v důchodu," řekla Super.cz Salačová.

Přehlídku svatebních šatů si ale užila, nervozitou netrpí. "Je to horší na manipulaci se šaty, i chůze musí být pomalejší. Trému ale nemám, přehlídek jsem nachodila tolik, že nervózní už dávno nejsem. Spíš si to užívám," prozrazuje.

Stále se udržuje ve skvělé kondici, o čemž ostatně svědčí i to, že si ji jako modelku vybírají i 19 let po jejím triumfu v soutěži krásy. "Žiju aktivním způsobem života, teď třeba chodím na cvičení, kde mám na těle připnuté elektrody. A snažím se o sebe tak nějak celkově pečovat," dodala Salačová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků