Na titulní straně prosincového Interview bude mít Scarlett Johansson bezchybnou postavu díky Photoshopu.

Na titulní straně prosincového Interview bude mít Scarlett Johansson bezchybnou postavu díky Photoshopu. Profimedia.cz

Podívejte, jakou štíhlou kočku vykouzlil Photoshop z oplácané Scarlett Johansson

Sedmadvacetiletá americká herečka Scarlett Johansson (35) se donedávna naplno věnovala natáčení filmu Under the Skin. Kvůli roli sexuální vražednice z jiného světa začala hodně cvičit, ale úplně útlá stále není. Nejjednodušší cestou, jak si dopomoci k dokonalé postavě na fotkách je tak Photoshop, díky němuž grafici vytvořili ze Scarlett démonickou krásku s bezchybnou postavou. V této nové podobě se herečka objeví na obálce prosincového čísla magazínu Interview.

Scarlett je však na roztrhání a Under the Skin rozhodně není jediným počinem, kde zanedlouho zazáří. Příští rok v květnu se dostane do českých kin i akční komiksový sci-fi snímek Mstitelé (Avengers), kde Scarlett představuje Černou vdovu a v roce 2013 by měl být hotový film Iron Man 3.

Johansson se poprvé proslavila díky úspěšnému filmu Zaříkávač koní z roku 1998, následně v romantickém Dívka s perlou. Za snímek Ztraceno v překladu získala cenu BAFTA za nejlepší herecký výkon v hlavní roli. Scarlett byla rovněž několikrát nominována na Zlatých glóbech jako nejlepší herečka roku. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků