Berenika Kohoutová sama nechtěla prozradit pohlaví očekávaného miminka. Super.cz

Přísně střežené tajemství práskla rodinná přítelkyně: Víme, jestli bude mít Berenika Kohoutová holku, nebo kluka

Herečka Berenika Kohoutová (30) se pomalu zakulacuje. "Nevážím se, ale řekla bych, že jsem přibrala tak deset kilo," míní Berenika, která už se pomalu loučí s divadlem.

"Naposledy budu hrát 3. prosince představení Čtyři sestry, do té doby ještě Šíleně smutnou princeznu, a jak to bude se Saxanou, pořád ještě nevím," krčila rameny.

V těhotenství se cítí dobře. "Nic mi neotéká, jen si připadám taková jiná a je zajímavé to pozorovat. Ale uvidíme, jak se budu cítit na konci," krčila rameny.

Herečku jsme potkali jako kmotru knížky Matka v trapu dlouholeté rodinné přítelkyně Uljany Donátové, která se zná s její maminkou Irenou Obermannovou od mládí. Bereniku zná tím pádem od miminka. Zaskakovala tam za kolegyni Lenku Vlasákovou, která kmotrovství musela odříct kvůli castingu, takže knížku ani předem nečetla, ačkoli je velká čtenářka.

"Zaskočila jsem ale ráda, protože i máma říká, že Uljana píše skvěle," dodala. Nicméně asi by takové ódy dopředu nepěla, kdyby tušila, že rodinná přítelkyně prozradí její přísně střežené tajemství. Když na pódiu objasňovala vztah, který ji s Berenikou pojí, mimoděk prozradila, že na světě přivítají další ženskou do party. Kohoutová, která sama pohlaví miminka prozradit nechtěla, tedy evidentně čeká holčičku.

Mimochodem, u jednoho dítěte by Berenika zůstat nechtěla. "Tedy budu ráda, když bude všechno v pořádku už u toho prvního, ale vždycky jsem chtěla větší rodinu. Tak dvě nebo tři děti," prozradila. A nevylučuje ani svatbu. "Tedy určitě ne před porodem, ani brzy po porodu, tak třeba za rok," míní herečka, kterou první manželství s Pavlem Čechákem od dalšího svazku neodradilo. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků