Pavlína Pořízková a Ric Ocasek

Pavlína Pořízková a Ric Ocasek Profimedia.cz

Pavlína Pořízková nezdědí ani korunu: Opustila mě, napsal do závěti manžel

I když se o svého zesnulého manžela starala i po odloučení a byla poslední, kdo ho viděl naživu, nedostane Pavlína Pořízková (56) nic z jeho jmění.

Bývalý frontman skupiny The Cars Ric Ocasek (✝75) ve své závěti sice Pavlínu zmínil, ale jeho slova ji určitě nepotěšila. „Ustanovil jsem, že moje manželka Pavlína Pořízková nebude dědit, jelikož jsme v rozvodovém řízení. I když bych zemřel předtím, než bude náš rozvod finalizován, Pavlíně nenáleží nic z dědictví a nic jí neodkazuji, protože mě opustila,“ zaznělo v závěti, kterou umělec podepsal jen necelý měsíc před svou smrtí a výňatek zveřejnil magazín Page Six.

Pavlína svého manžela, od kterého odešla v roce 2016 a o nějaký čas později to oznámila světu skrze svůj instagramový účet, našla bez známek života v září letošního roku. „Vypadal, že pořád spí, ale měl lehce přiotevřené oči, tak jsem myslela, že se probouzí. V ten moment jsem mu chtěla mávnout před očima a říct, že jsem mu donesla kávu, ale náhodou jsem se dotkla jeho tváře, a ta byla studená jako mramor. To bylo příšerné,“ vyprávěla bývalá topmodelka v rozhovoru pro časopis Rolling Stone.  

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků