Keanu Reeves lásku s Alexandrou Grant neskrývá.

Keanu Reeves lásku s Alexandrou Grant neskrývá. Profimedia.cz

Desítky let se vedle ženské neobjevil, teď vyvedl partnerku (46): Herec Keanu Reeves (55) našel štěstí po boku této umělkyně

Herec Keanu Reeves (55) je velmi opatrný, co se týče jeho soukromého života. Po boku ženy se neobjevil desítky let a ani v minulosti své vztahy neprožíval veřejně. S partnerkou byste ho během jeho 35leté kariéry zahlédli jen zřídka. To se ale nyní změnilo.

Na slavnostní akci LACMA Art + Film Gala se ani na chvíli nepustil umělkyně Alexandry Grant (46), se kterou spolupracoval na knihách Ode To Happiness a Shadows. Společně také vlastní vydavatelství X Artists’ Books.

Grant je poměrně renesanční umělkyní. Kromě psaní se věnuje sochařství, malbě, kresbě a tvorbě videí. V poslední době se objevily zprávy, že je dvojice více než obchodními partnery. Minulý měsíc byli spatřeni, jak si vyrazili na sushi a vypadali jako dvě hrdličky.

Herec v minulosti randil s Jill Schoelen nebo Jennifer Syme. S druhou jmenovanou také v roce 1999 čekal dítě, dcera se však narodila mrtvá. O dva roky později Syme zemřela při autonehodě. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků