Karel Kovy Kovář přiznal, jaké dělá při tanci chyby. Super.cz

Hrbáč, nebo kapitán? Kovy řešil zapadlý krk, ale i to, že StarDance tmelí rodiny

Výtku, že měl při tanci zapadlý krk, kterou ho počastovali porotci, Karel Kovy Kovář (25) přijal. S ním a jeho taneční partnerkou jsme rozebrali i jiné chyby, jichž si byl při tanci na píseň z animované pohádky Zvoník u matky boží, vědom.

"Svoje chyby si uvědomuji, mohlo to být lepší, ale i mnohem horší. Uznávám, že s tím zapadlým krkem jsem mohl vypadat spíš jako Quasimodo než jako kapitán, jehož postavu jsme vybrali," smál se.

"Občas mu padá rám, takže je to horší v držení, a taky mívá problém s rovnováhou," prozradila Veronika Lišková. Oba už se těší na další kolo, kdy je čeká quickstep, v němž se youtouber cítí silnější v kramflecích.

Kovy si pochvaluje i reakce svých fanoušků na internetu. "Překvapilo mě, kolik mladých lidí kouká. Jsem nadšený z toho, když vidím propojení těch dvou světů. Líbí se jim to, glosují to. Doufám, že někteří se začali dívat i kvůli mně, protože StarDance mi přijde jako taková hezká mezigenerační zábava. Koukají babičky, maminky, děti, vnuci. Je skvělé, že se u té televize mohou sejít a mít něco společného," míní youtuber, jenž je také finalistou Czech Social Awards.

Vše o Kovym a jeho cestě taneční soutěží StarDance najdete zde. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků