Ian Ziering se rozvádí.

Ian Ziering se rozvádí. Profimedia.cz

Další rozvod! Steve z Beverly Hills 90210 odešel od manželky. Ta jeho důvody nechápe

Na fotkách vypadali jako idylická rodinka. Ian Ziering (55) oznámil, že se rozchází se svou manželkou Erin Ziering (34) po devíti a půl letech manželství. K prohlášení použil sociální sítě.

„S těžkým srdcem vám chci říct, že se s Erin rozcházíme,“ začal své prohlášení u fotky Michelangelovy malby ze Sixtinské kaple.

„S naším hektickým programem jsme nemohli být více zaneprázdnění a za ty roky jsme tak nějak dospěli každý zvlášť. Ona pro mě vždy bude jedna z nejlepších žen, kterou jsem kdy potkal, a je nejlepší matka našich dětí. Všiml jsem si, že se objevují zprávy o tom, že je za rozchodem nějaká větší senzace, než tomu doopravdy je. Prosíme o respektování našeho soukromí a zároveň děkujeme za podporu. V tuto chvíli jsou pro nás zásadní naše děti, pro které chceme být nadále dobrými rodiči.“

Jeho manželka Erin situaci trošku víc objasnila a na svůj instagramový účet si také přidala vyjádření.

„Popravdě je hodně těžké vybrat fotku, ke které budete přidávat text o tom, že se budete rozvádět, tak jsem zvolila svou oblíbenou. Po 9,5 letech Ian požádal o rozvod. Po tom, co jsem se ho několikrát ptala na důvod, jsem uznala, že je načase to vzdát. Vědět, že nejsem ten člověk, který ho činí šťastným, situaci lehce uklidnil. S dcerami se máme dobře a nacházíme vděčnost a lásku v našem novém životě. Děkuji všem za podporu, a i když nemám šanci všem odpovídat, jsem vděčná za všechnu tu lásku a podporu žen kolem mě.

Ian a Erin spolu začali randit v roce 2009 a představitel Steva svou vyvolenou požádal o ruku jen pár měsíců po seznámení. Vzali se v květnu roku 2010 a mají spolu dvě dcery, Miu (9) a Pennu (6).

Pro Iana je to již druhé nevydařené manželství. V letech 1997-2002 byl ženatý za playmate Nikki Ziering. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků