Lisa Appleton

Lisa Appleton Profimedia.cz

Schovejte děti, strašidlo přichází: Zoufalka z Big Brothera větrala vnady v nejpříšernějším halloweenském kostýmu všech dob

Hvězdička britské verze reality show Lisa Appleton (52) o sobě po dlouhé době dala opět vědět. Tentokrát se neválela nahá na španělské pláži jako vyvržený vorvaň, ale pokusila se využít toho, že se poslední den v říjnu slaví Halloween.

Strašidelnější a lacinější kostým, pokud se to tak dá vůbec nazvat, si tato britská celebrita nejnižší kategorie nemohla vybrat. Macatá mamina byla samozřejmě úplně nahá, ale aby ji přímo na ulici nezabásli za pohoršování na veřejnosti, hodila si přes sebe saténový pláštík z nejlevnější konfekce.

Ten si zapnula opravdu jen ledabyle, aby pokud možno vynikla její povislá ňadra, která tak ráda vystavuje na odiv snad každému. A to i těm, kteří o to nestojí, jichž je většina.

Lisa se takto předváděla v ulicích Manchesteru na jednom z halloweenských večírků. Doufejme, že už bylo natolik pozdě, že všechny děti už spaly. Jinak by hrozilo, že je každou noc budou děsit noční můry. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků