Ben Affleck si vyrazil s Katie Cherry a nedopadlo to dobře.

Ben Affleck si vyrazil s Katie Cherry a nedopadlo to dobře. Profimedia.cz

Ani další léčení nezabralo: Po boku mladé krásky Ben Affleck opět prohýřil noc, až skoro nemohl chodit

Vypadá to, že pokaždé, když Ben Affleck (49) vyrazí na rande, musí se k tomu posilnit alkoholem. Herec, který se letos už poněkolikáté léčil ze závislosti na alkoholu, svým démonům opět propadl.

Krátce poté, co se rozkřikla zpráva, že herec randí se skladatelkou filmové hudby Katie Cherry, objevili se společně na maškarním plesu UNICEF v hotelu La Peer v Hollywoodu. Fotografie z kasina později doplnilo video, získané portálem TMZ, na němž se herec potácí na parkoviště.

Je patrné, že se Ben musel opírat o mladou přítelkyni, aby se vůbec udržel na nohou, když se jí pustil, málem sebou říznul na zem. I přes halloweenskou masku bylo jasné, o koho jde, a Affleck si tak uřízl další ostudu.

Druhý den herce zastihli paparazzi před domem jeho bývalé manželky Jennifer Garner, kde přiznal, že sešel trochu na scestí. „Víte, stává se to. Trochu jsem uklouznul, ale nedopustím, aby mě to pohltilo.“ sdělil jim.

Jennifer je matkou Benových tří dětí a byla to právě ona, kdo loni v srpnu odvezl herce do léčebny po několika dnech flámování. Během 13letého manželství si s ním užila své. Rozvod dovršil herecký pár v loňském roce, rozešli se definitivně v dubnu 2017. Uvidíme, jestli Bena bude muset Jennifer zachraňovat i tentokrát, nebo svou závislost ukočíruje sám. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků