Nicol Kosinová

Nicol Kosinová Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová a My Model Contest

Teprve se chystá na gympl, ale už má našlápnuto na světovou kariéru: V modelingové soutěži byla favoritkou Karolíny Kurkové

Že jsou v Česku krásné ženy, je známé po celém světě. Není tedy divu, že modelingových soutěží pro mladé dívky je u nás čím dál více.

Jednou z nich je i My Model Contest, kde letos zvítězila patnáctiletá Anna Bicanová. Kromě ní se ovšem v soutěži objevila ještě další tvář, která má velkou naději na úspěch v zahraničí. Speciální cenu poroty si odnesla Nicol Kosinová, kterou si už z fotografií vybrala topmodelka Karolína Kurková (38), která pod My Agency sama působí.

Čtrnáctiletá dívka z Pardubic uspěla v konkurenci stovek dalších, které se hlásily z celé České republiky a Polska. Porotu a přední zahraniční agentury z Paříže, Milána, Londýna či Japonska zaujala nejen svou krásou a dlouhýma nohama, ale i svou průbojností a dobrou znalostí angličtiny. Ta je pro začínající modelku nezbytná.

V lednu oslaví Nicol patnáctiny a pak už se pro ni budou dojednávat kontrakty se zahraničními agenturami. Začínající modelka má už za sebou focení s předním českým fotografem Lukášem Dvořákem a na mole se prošla ve značkových modelech. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků