Tipy na špičkové vánoční dárky, po kterých děti touží

Výběr úspěšných vánočních dárků pro děti nemusí být vždycky časově a finančně nákladná záležitost. Předvánočním tlačenicím v obchodech se lze vyhnout - můžete vybrat dárky po kterých děti nejvíc touží, a k tomu ještě ušetřit čas i peníze. Přinášíme vám tipy na letošní nejvyhledávanější dětské vánoční dárky, na které jsme navíc připravili výrazné slevy a cenové akce. Hračky, které si děti nejvíc přejí, máme připravené k okamžitému odeslání na vaši adresu. Vyhněte se stresu a pořiďte dětské vánoční dárky v klidu a pohodě na 4kids.cz
Společenská hra Activity pro malý i velký počet hráčů různých generací (Piatnik)

Společenská hra Activity pro malý i velký počet hráčů různých generací (Piatnik)

Společenská hru Activity vymyslely před dvaceti lety dvě rakouské rodiny a od té doby patří mezi nejoblíbenější společenské hry. Zaručuje zábavu pro školní děti stejně jako pro dospělé nebo celé rodiny, hrají ji společně lidé různých generací. Activity se výborně hodí i jako seznamovací a komunikační hra pro větší počet lidí - rychle se při této hře seznámí a spřátelí. Activity mohou hrát celé týmy a počet hráčů je prakticky omezen jen velikostí místnosti. Hráči si losují kartičky se slovními pojmy a zároveň způsob, jak je mohou vyjádřit – slovy, kresbou, nebo pantomimou. Zaměstnají při tom hlavu, ruce i nohy a procvičí svoji tvořivost, fantazii i schopnost vyjadřovat se různým způsobem. Zábava je zaručena, salvy smíchu jsou při tom obvyklým průvodním jevem a společenská hra Activity spolehlivě strhne hráče i přihlížející.

Koupit
nyní na 4kids.cz
Rádio a CD přehrávač v designu Star Wars

Rádio a CD přehrávač v designu Star Wars

Temná postava Darth Vadera děsila galaxii Star Wars a vyskytovala se neomylně všude tam, kde se dělo něco nekalého. Odehrávalo se to naštěstí v jakési vzdálené galaxii, ale představte si, že by na vás zničeho nic Darth Vaderova hlava vykoukla přímo ve vašem pokoji! Stát se to může, a mohla by na vás dokonce i promluvit nebo vám zazpívat, protože tenhle Darth Vader je rádio s přehrávačem cédéček. Dá se napájet bateriemi i ze sítě.

Koupit
nyní na 4kids.cz
Panenka Chou Chou jako živé miminko (Zapf Creation)

Panenka Chou Chou jako živé miminko (Zapf Creation)

Panenka Chou Chou jako živé miminko se chová jako opravdové miminko a malá maminka se o ní musí moc dobře starat. Miminko Chou Chou se totiž dokáže smát i plakat, a také si umí povídat univerzální řečí všech miminek. Když mu dáte lahvičku, saje z ní a když ho potom pohoupáte a položíte, zívá a pomalu zavře oči, usne a tiše oddychuje. Když miminko Chou Chou zvednete, podle nálady se rozesměje, nebo rozpláče – a pak potřebuje chvilku hladit, aby se uklidnilo. Miminko Chou Chou je velké 48 cm a v balení má i svojí lahvičku, dudlíček a deku s hvězdičkou. Funguje na tři tužkové baterie.

Koupit
nyní na 4kids.cz
Špičkový stolní hokej Play Off od švédské firmy Stiga

Špičkový stolní hokej Play Off od švédské firmy Stiga

Stolní hokeje Stiga patří konstrukcí a kvalitou na světovou špičku a domů vám vnesou atmosféru a napětí skutečného hokejového utkání. Ve stolním hokeji stejně jako při opravdovém hokejovém střetnutí vítězí ten, kdo se dokáže prosadit technikou a střelbou. Roli hraje i trocha hokejového štěstí, rozhodují však šikovné ruce, rychlost a postřeh, a také správná hokejová taktika. Stolní hokej Play Off má v základní verzi týmy Švédska a Finska, ale velké množství dalších českých i zahraničních týmů lze dokoupit. Atmosféru zápasu dotváří věrná kopie ledové plochy včetně reklamních nápisů na mantinelech a zvýšeného hrazení na obou stranách.

Koupit
nyní na 4kids.cz

Časová osa článků