Lucie Borhyová tančila ve videoklipu na dálnici.

Kvůli ní by bylo kolon ještě víc: Takhle to seklo Lucii Borhyové, když se v obtaženém tílku roztančila na dálnici

Moderátorka Lucie Borhyová (43), herci Ondřej Sokol (49) a Michal Holán a známý fotbalista Pavel Horváth se sešli v jedné koloně. Kde jinde než na dálnici D1. Situace jim však nebyla vůbec nepříjemná, právě naopak. Na závěr si společně zatančili a strhli s sebou celé davy.

Tento scénář vznikl k novému klipu k brněnskému festivalu Life! a kvůli natáčení se musela zablokovat i hlavní tepna mezi Prahou a Brnem. Což ostatně bývá časté i bez natáčení. Nicméně ve videoklipu se na rozdíl od reality z unuděných a utrápených lidí v dopravní zácpě stávají nadšení tanečníci a společně s protagonisty to na rozpálené silnici pořádně rozbalí.

Na scénáři se podílel i ambasador festivalu, herec a moderátor Ondřej Sokol. A v čem je podle něj letošní videoklip jiný a proč? „Tak chceme zase překonat rekord, doufám, že je rozhodně zajímavější," míní Sokol, který na taneční festival také zve své příznivce i širokou veřejnost.

Moderátorka Lucie Borhyová je součástí klipu i celého brněnského festivalu poprvé. Jejím úkolem je dodat ženskou energii celé převážně mužské skupině protagonistů, nicméně producenti měli namále. V den natáčení totiž skolilo Borhyovou silné nachlazení, i přes horečku se však zodpovědně dostavila. „Bohužel jsem měla antibiotika a musela jsem to nějak zvládnout, protože na natáčení bylo navázáno hodně lidí, aut, autobusů a všichni přijeli z Brna,“ svěřila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků