Emanuele chystá pokračování oblíbeného pořadu.

Emanuele chystá pokračování oblíbeného pořadu. Michaela Feuereislová

Emanuele Ridi se dostal ze zdravotních problémů a odjel do milované Itálie: Podívejte se, kdo mu tam dělá společnost

Charismatický kuchař Emanuele Ridi (48) si v posledních dnech užívá slunnou Itálii. Rodáka z Elby sice pozlobilo zdraví, ale zotavuje se dobře a znovu se vrátil do pracovního procesu.

Nedávno jsme informovali o tom, že Ridi skončil kvůli problémům se zažíváním v nemocnici. Italský gurmán se dokonce musel na nějakou dobu vzdát svých oblíbených pochutin a nastolit dietu, kvůli které výrazně zhubnul.

Jak se ale zdá, zdravotním problémům je konec, a tak se mohl Manu, jak se mu přezdívá, s chutí pustit do pokračování pořadu Manu a Matěj na cestě do Říma. Jak už z názvu napovídá, Ridi neodjel natáčet sám. I na dalších cestách mu dělá doprovod kamarád Matěj Ruppert. Emanuele a frontman kapely Monkey Business jsou sehraná dvojka a několikadílný pořad, kterým společně provázejí, se minulý rok dočkal kladných ohlasů.

Ridi diváky seznamuje s krásami Itálie a oblíbenými restauracemi, kavárnami nebo lidmi, kteří mají ke gastronomii blízko, stejně jako on sám. Ruppert dodává pořadu svůj osobitý humor a s nadšením degustuje vše, co mu Emanuele nebo jeho přátelé připraví.

Oblíbený kuchař a majitel dvou pražských restaurací se do své rodné země vrací často a rád. V minulosti ho obvykle doprovázela dnes již bývalá partnerka Lucie Hunčárová (35), se kterou se v roce 2016 seznámil ve StarDance. Během soutěže mezi nimi vzplanula vášeň, a tak se z tanečních partnerů brzy stali i životním. Bohužel před pár měsíci veřejně ohlásili rozchod. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků