Xind X a Markéta Dostálová

Xind X a Markéta Dostálová Michaela Feuereislová

Xindl X vypadl ze StarDance

Zpěvák Xindl X, vlastním jménem Ondřej Ládek, byl účastníkem letošního ročníku soutěže StarDance. Jeho taneční partnerkou byla Markéta Dostálová, se kterou tvořili soutěžní pár číslo 7.

V úvodním kole věnovaném zesnulému zpěvákovi Karlu Gottovi zatančili jive na písničku Je nebezpečné dotýkat se hvězd. Ačkoli byli hodně namotivovaní a tanec si užili, porotě se jejich vystoupení moc nelíbilo a nehodnotili je vysokými body. Tango v druhém kole se jim povedlo více a stejně tak paso doble v kole třetím. Bohužel čtvrté, pohádkové kolo se jim stalo osudným a pár soutěž opustil.

Ondřej Ládek je velmi úspěšný písničkář. Za svou hudební kariéru získal několik nominací na cenu Anděl a v roce 2010 se stal Skokanem roku v anketě Český slavík. Mezi jeho největší hity patří duet s Olgou Lounovou Láska v housce nebo písně Anděl a Dysgrafik.

S Lounovou prožil i milostný vztah a dokonce ji prý několikrát požádal o ruku, ale nakonec zakotvil jinde. S manželkou Monikou má dvě děti - dceru Alici a syna Mikuláše.

Super.cz


Časová osa článků