Michaela Indráková se synem Matyášem.

Michaela Indráková se synem Matyášem. Foto: archiv TV Nova

Nová moderátorka Střepin se pochlubila synem: Půvabná blondýnka zvládá práci i roli maminky

Začátkem listopadu to bude rok, co se půvabná moderátorka Novy stala maminkou. Michaela Indráková, za svobodna Šmídová, přivedla loni na svět prvorozeného syna Matyáše. Několik měsíců si naplno užívala mateřské povinnosti, nyní se blondýnka opět vrátila na obrazovku.

Po odchodu Markéty Fialové převzala štafetu v pořadu Střepiny. „Střepiny jsou už řadu let mojí srdcovou záležitostí. Ráda jsem je pokaždé sledovala i do nich připravovala reportáže, takže si možnosti je moderovat velice cením a jsem ráda, že jsou u diváků stále tak oblíbené,“ svěřila moderátorka a dodala.

„Když jsem v práci, tak si můj syn Matýsek užívá pánskou jízdu s tatínkem a zvládají to výborně. Musím také poděkovat TV Nova, jak vychází maminkám s miminky vstříc, protože vím, že propojení rodinného a pracovního života je pro řadu žen stále velký problém,“ řekla Indráková, která si volný čas mimo televizní kamery užívá především se svou rodinou.

Se synem a manželem tak vyrazila na rodinnou akci pořádanou na zámku Štiřín, kde se také chlapečkem pochlubila. „S malým dítětem není krásných míst nedaleko domova nikdy dost a jsem proto ráda, že jsem konečně navštívila i zámek Štiřín, který je pro pohodový rodinný výlet přímo ideální,“ svěřila moderátorka, od jejíhož kočárku se během odpoledne nemohla odtrnout její kolegyně Kristina Kloubková, která na zámek vyrazila s dcerou Jasmínou. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků