Tallulah Willis sdílela video z doby, kdy čelila sebevražedným myšlenkám.

Tallulah Willis sdílela video z doby, kdy čelila sebevražedným myšlenkám. Profimedia.cz

Dcera Demi Moore řádila v bikinách u bazénu: V době natočení videa bojovala se sebevražednými myšlenkami

Lidé z okolí jí po zhlédnutí videa, na kterém tančí v bikinách u bazénu, psali, že by si přáli mít tolik energie, bezstarostnosti a sebejistoty, kolik má ona. Dcera Demi Moore (59) a Bruce Willise (66) Tallulah (25) přitom v době jeho natočení bojovala se sebevražednými myšlenkami, jak svěřila na sociální síti. „Není vše tak, jak to vypadá,“ napsala Tallulah.

Video spolu s dlouhým textem nejmladší dcera Moore na Instagramu sdílela v rámci týdne duševního zdraví.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

When I filmed this video I remember everyone telling me over and over how much they wished they had my energy, my freeness, a ownership of self. When this video was filmed I was 3 months into the deepest suicidal hole I had ever been in. We are not what we show. I’m not ready to share my story yet, but I’m with you, I see you, I am you, and I love you. Pain is pain. it’s different and enters each of our lives through a myriad of ways, but each electric stab or dull ache is real. The kind of pain that you can’t see, the pain that lives in the hallow space behind your throat. Im scared of my brain and the capacity for pain it has and will continue to bear. My fight is daily and for the duration of my life and each day I choose to find the glowed moments, a thefted giggle, or true peaceful pause, I know I was brave that day. I like to be better with words, as an armor and a way to help my brain comprehend my feelings and my ego is grumbling that this is a shit ode to something that lives so close to my heart, but my ego can eat a bag of dicks. I have a great ole bunch of acronyms that explain my diagnosis, and slowly they are no longer scary to me. Try try TRY to be sweet to yourself, find every little bean of love you can and absorb it. #worldsmentalhealthday

Příspěvek sdílený tallulah (@buuski), Říj 10, 2019 v 10:00 PDT

Svou diagnózu Tallulah nekonkretizovala. „Ještě nejsem připravená podělit se o svůj příběh, ale jsem s vámi, vím o vás, jsem jedna z vás a mám vás ráda. Bolest je bolest, je různá a přichází do našich životů mnoha cestami, ale každé její bodnutí je skutečné,“ píše Tallulah s tím, že ona se svým trápením bojuje denně.

Hlavně myšlenkami na radostné a šťastné momenty, humorem a také v současnosti tolik skloňovanou sebeláskou. „Pro svou diagnózu mám spoustu pojmů, díky nimž mě už tak neděsí. Zkoušejte být na sebe milí, najděte každý ždibec lásky, co to jde, a přijměte ji,“ vyzvala své fanoušky. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků