Startuje 10. řada StarDance

Startuje 10. řada StarDance Michaela Feuereislová

10 tanečních párů ve Stardance uctí památku Karla Gotta: Podívejte se, v čem mu budou vzdávat hold! Nechybí ani včelka Mája

Začíná desátá jubilejní řada StarDance, která připomene to nejlepší z historie soutěže a zároveň přinese spoustu atraktivních novinek.

Na poslední chvíli se změnil scénář soutěže a první večer bude věnován nedávno zesnulému Karlu Gottovi. "Pocta legendě", jak se tento díl jmenuje, tak přichází na řadu o týden dříve, než bylo plánováno.

Na oblíbené hity legendárního umělce zatančí všech deset párů a jak už to bývá zvykem, po prvním večeru žádní soutěžící nevypadávají.

Na tanečním parketě se můžete těšit na populární osobnosti z nejrůznějších oborů. Diváci se tak mohou těšit vedle herců Matouše Rumla (37) a Miroslava Hanuše (59) i na herečku Veroniku Khek Kubařovou (35). Své boky roztančí zpěvačka Tonya Graves (52) nebo moderátorka Nora Fridrichová (45). Rytmus v těle předvede Ondřej Ládek (43) neboli Xindl X. Milovníci knižních bestsellerů si přijdou na své díky spisovatelce Radce Třeštíkové (41) a mladší publikum bude jásat, když uvidí tančit youtubera Kovyho neboli Karla Kováře (26). Nové výzvě se rozhodla na tanečním parketu postavit také olympijská vítězka v biatlonu Gabriela Koukalová (32). A holínky za taneční obuv vyměnil i uznávaný rybář Jakub Vágner (40). 

Kterému páru budete v desátém ročníku StarDance fandit?

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků