U Žofína už čekají první lidé na páteční rozloučení s Karlem Gottem. Super.cz

Fanoušci z Německa i jižních Čech: Na rozloučení s Gottem už s rybářskými židličkami čekají před Žofínem první nedočkavci

Fanoušci Karla Gotta (✝80) se snaží předejít velkým frontám. Na pražský Žofín, kde se v pátek koná poslední rozloučení s legendárním zpěvákem, tak někteří vyrazili už ve čtvrtek večer.

„Bály jsme se, že tu bude hodně lidí a nebude tu žádné místo, ségra přijela ze Strakonic a já z Německa,“ nechaly se slyšet dvě dámy, které zaujaly pozice před Žofínem. Gottův fanoušek z Prahy se také obával pátečních davů.

„Čekal jsem nával. Když se nahrne 300 tisíc lidí, nechtěl jsem být někde ve frontě,“ neponechal nic náhodě muž, který se na dlouhou noc pořádně vybavil. „Mám rybářskou židličku, tři litry vody, paraple a kytičku pro Káju, a to je všechno,“ prozradil.

Veřejnost se s Karlem Gottem bude moci rozloučit v pátek mezi 8. a 22. hodinou v pražském Paláci Žofín na Slovanském ostrově. Očekávají se několikakilometrové fronty fanoušků a je možné, že se nedostane na každého, kdo se chce památce Mistra poklonit. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků