22 let Happy. Pojďte si zařádit!

Potřebujete udělat pořádek ve fotkách? Čapněte příležitost za pačesy! Objednejte velkou fotoknihu a zaplaťte pouhých 299 Kč. A to není zdaleka vše!
Na fotoknize můžete ušetřit až 2 150 Kč

Na fotoknize můžete ušetřit až 2 150 Kč

Také máte fotky jenom v PC, ve foťáku nebo v telefonu? Riskujete jejich ztrátu. Uvědomujete si to? Stačí, aby se telefon porouchal nebo odešel disk počítače. A je to rychlejší, než si myslíte. Přitom je tak snadné katastrofě předejít. Udělejte si fotoknihu! Proč? Protože fotokniha je opravdová kniha, protože ji právě teď pořídíte za jedinečnou cenu 299 Kč. Podle počtu stran ušetříte na fotoknize cca A4 na výšku v pevných deskách digitálně vytištěné až 2 150 Kč. Fotokniha vydrží při správném zacházení přes 100 let a nejenom vy a vaše děti, ale i vnoučata, pravnoučata... si ji můžete kdykoliv prohlédnout. Nepotřebujete k tomu elektrický proud, ani jiná technická zařízení. Úplně nezávisle!

Objednat
nyní na www.happyfoto.cz
Cena 1,49 Kč je jasně nejlepší

Cena 1,49 Kč je jasně nejlepší

Stálice na fotografickém nebi, která přijde do síně slávy. To jsou prémiové foto 9 x (cca) 13, 10 x (cca) 15 a 13 x (cca) 19 cm s 50% slevou. Cena od 1,49 Kč je jasně nejlepší a platí již od 1 ks. Není o čem přemýšlet! Lepší cenu nenajdete.

Objednat
nyní na www.happyfoto.cz
Není vděčnější vánoční dárek než fotokalendář

Není vděčnější vánoční dárek než fotokalendář

13 fotografií úplně stačí na vánoční dárek ze všech vánočních dárků nejmilovanější. Chcete vidět tchyni slzy ronit? Pořiďte jí s 50% slevou nástěnný fotokalendář s fotografiemi vnoučátek a to, že jste na ní ušetřili, jí neříkejte :-). Nástěnný fotokalendář z vlastních fotek za cenu od 126 Kč se vyplatí a máte vystaráno. Souhlasíte?

Objednat
nyní na www.happyfoto.cz

Časová osa článků