Ladislav Frej přítelkyní Gábinou.

Herec Ladislav Frej poprvé vyvedl do společnosti svoji o pětadvacet let mladší lásku

24. listopadu 2011 11:02

Herec Ladislav Frej sice už před časem přiznal, že si našel přítelkyni, ale na vlastní oči ji viděl jen málokdo. Nastávající sedmdesátník přivedl svoji Gábinku až do noblesní společnosti v pražském hotelu Evropa, kde se sešel s kolegyněmi Jiřinou Bohdalovou a Janou Štěpánkovou.

"V říjnu jsme oslavili tři roky, co jsme spolu. A prožijeme společně už čtvrté Vánoce," prozradil Super.cz Frej. Na svatbu s o pětadvacet let mladší přítelkyní ale nespěchá. "Máme se rádi, ale tohle ještě necháme uležet," smál se herec, jehož proslavila role mladého Sovy v Nemocnici na kraji města.

V historických secesních prostorách, kde se párty konala, byla předána výroční Cena hoteliéra Karla Šroubka za celoživotní propagaci české a mezinárodní kuchyně herečce Jiřině Bohdalové. K ní náleží i čestný titul šéfkuchaře hotelu Evropa. Tuto cenu v minulosti získal například herec Vlasta Burian. Je to o to vtipnější, že se Bohdalová o víkendu stala také nositelkou hereckého ocenění pojmenovaném po tomto herci.

Jana Štěpánková v nově otevřené restauraci překvapila pánským doprovodem. Ale zatímco Jiřinu Bohdalovou doprovázel vnuk, jejím partnerem byl syn Jan Dudek. 

Saša Šeflová , Super.cz