
Petr Vlasák Foto: archiv P. Vlasáka
Další smutná zpráva. Po Karlu Gottovi podlehl rakovině expartner Dary Rolins. V den svých narozenin
V době, kdy celé Česko truchlí pro Karla Gotta (✝80), přišla další smutná zpráva. Po Karlu Gottovi podlehl rakovině také podnikatel, tzv. trenýrkový král, expartner Dary Rolins (48) či Kateřiny Průšové (37) Petr Vlasák. Miláček řady lidí v šoubyznysu. Zemřel v den svých 45. narozenin.
"Ať už je ti jenom dobře, kamaráde. Budeš vždycky chybět," napsal na sociální síť jeden z nejbližších přátel Petra Vlasáka, raper Jakub Ali.
Vlasákovi se loni potřetí vrátila rakovina. Nádor v hlavě se snažili lékaři zničit chemoterapií i ozařováním. Sám byl odhodlaný nemoc porazit a bojoval jako lev. Bohužel jeho tělo už nedokázalo zákeřné rakovině čelit a Petr nemoci podlehl v den, kdy měl slavit své 45. narozeniny.
Vlasák před více než deseti lety podstoupil operaci hlavy, kdy mu lékaři vyoperovali nádor velikosti pomeranče. Loni v lednu musel opět pod kudlu. Magnetická rezonance ukázala, že má další nádor, tentokrát výrazně menší. Bohužel se na konci loňského roku dozvěděl, že se mu rakovina vrátila. ■
Fotogalerie
Petr Vlasák podlehl rakovině. ■
Foto: archiv P. Vlasáka
Petr s manželkou Gábinou. Mají spolu dcerku. ■
Herminapress
Petr se svojí bývalou partnerkou Darou Rolins. Zůstali dobrými přáteli. ■
Michaela Feuereislová
Modelka Julie Zugarová a tři Petrové Vlasák, Vojnar (vpředu) a Zvěřina (vlevo) s exmanželkou Nikol ■
Petr se přátelil s hokejisty Jakubem Voráčkem a Ondřejem Pavelcem (uprostřed). ■
Foto: Styx
Petr Vlasák s Darou Rolins a Simonou Krainovou v době jejich večírkového období ■
Foto: Facebook Dary Rolins