Karel Gott na koncertě Leoše Mareše překvapil moderním outfitem.

Karel Gott na koncertě Leoše Mareše překvapil moderním outfitem. Profimedia.cz

Poslední vystoupení Karla Gotta (✝80): Na koncertě Leoše Mareše to pořádně rozjel

Zesnulý Karel Gott (✝80) v posledním roce svého života na veřejnosti příliš nevystupoval. Jeho oslabené tělo, které bojovalo s leukémií, a nízká imunita mu překazily hned několik naplánovaných vystoupení.

V lednu si zazpíval na plese v pražském Žofíně a poté v Příbrami, kde s ním na pódiu vystoupila i jeho nejmladší dcerka Nellinka. Další koncert proběhl v Brně.

Slavíkovo poslední vystoupení před velkým publikem bylo na koncertě Leoše Mareše (45) v pražské O2 areně, který se konal tento rok v květnu.

Na něm ještě Gott oplýval energií a svým proslulým humorem. Dokonce se nechal obléct do stylové a moderní teplákovky, za což sklidil na internetu velké ovace a fanoušci opěvovali Božského Karla, který se předvedl jako frajer. Od té doby se pravděpodobně jeho stav nevyvíjel k lepšímu, a tak další koncerty, například na festivalu Benátská noc, padly.

Poslední, kdo si vychutnal velkého Mistra na jevišti se vší parádou, byl moderátor Leoš Mareš, který je z čerstvé zprávy o úmrtí zpěváka zdrcený podobně jako ostatní blízcí a kolegové. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků