Karin Křížová Super.cz

Finalistka České Miss vypadá skvěle v plavkách a k tomu fantasticky zpívá! Jediná blondýnka v soutěži to zkouší v SuperStar

Vítězstvím pro ni účast v České Miss nedopadla, ale přesto je šťastná, že se do nejprestižnější soutěže krásy přihlásila. Finalistka České Miss 2019 Karin Křížová získala sebevědomí a nyní to zkouší v další soutěži. A pozor! Není modelingová.

"Řekla jsem si, že zkusím první casting SuperStar. Vždycky mě to lákalo, stejně jako Česká Miss, tak to zkusím v jednom roce," řekla Super.cz Karin. Přesvědčilo ji hlavně vedení i finalistky soutěže krásy.

"Nevěřila jsem si, až na Miss jsem pochopila, že to má nějaký smysl a že to je něco, v čem se já opravdu cítím. A to je zpěv, šoumenství, předávání energií lidem. Doufám, že se najdu v hudbě a vyjde to. Moc bych si to přála," dodala kráska, která se zpěvu věnuje řadu let, zpívá v kapele a pyšní se hluboce zabarveným nádherným hlasem.

"Hlavní motivace byla, že mě neustále přesvědčovaly holky, vedení soutěže. Tak když to nevyjde, mají mě na svědomí," dodala se smíchem krásná Karin. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků