Justin Bieber a Hailey Baldwin se vzali i před zraky rodiny a přátel.

Justin Bieber a Hailey Baldwin se vzali i před zraky rodiny a přátel. Profimedia.cz

Justin Bieber a Hailey Baldwin se podruhé vzali: Tady probíhala luxusní veselka, na kterou dorazila řada hvězd

Justin Bieber (27) a Hailey Baldwin (25) si během obřadu v Jižní Karolíně podruhé řekli svá ANO. Ačkoliv se snímky ze svatby ještě nepochlubili, objevily se fotografie z předsvatební večeře, na kterou se sjela řada celebrit, v čele s Kendall Jenner. Večeře, stejně jako veselka, se odehrála v pětihvězdičkovém hotelu Montage Palmetto Bluff a plánování měla na starost oblíbená designérka celebrit Mindy Weiss.

Za družičky šly nevěstě sestra Alaia Baldwin a sestřenice Ireland Baldwin (26). Nechyběl otec Stephen a strýček Alec Baldwin (63). Ženichovu stranu zastupovali maminka Pattie Mallette a otec Jeremy Bieber.

Pár byl oficiálně oddán na podzim loňského roku, ale na veselku si musel rok počkat. V neděli se svatebčané sjeli ku příležitosti předsvatební večeře.

„Přijížděli na loďkách, měli jsme objednané vodní taxíky. Večeře probíhala u vody, kde byla rozvěšená světýlka, vše bylo velmi intimní a chic. Justin a Hailey byli nadšení, že všechny vidí a nemohli se přestat smát,“ sdělil zdroj E! News.

Hailey na večeři oblékla bílé šaty od Vivienne Westwood a boty od Jimmyho Chooa. Samotný obřad se pak nesl v církevním duchu a Hailey byla do plánování prý hodně zapojená. Nezbývá než počkat na oficiální snímky z tolik očekávaného obřadu, snad šťastný pár nenechá fanoušky napjaté příliš dlouho. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků