Daniels hrála v řadě filmů pro dospělé.

Daniels hrála v řadě filmů pro dospělé. Profimedia.cz

S touhle nadmíru obdařenou star filmů pro dospělé měl podvádět Donald Trump svou těhotnou ženu

Americký obchodní magnát Donald Trump (65) v současnosti čelí krutému obvinění. V době, kdy byla jeho manželka, bývalá slovinská modelka, Melania Trump (41) těhotná s jejich dnes pětiletým synem Barronem , měl být Trump své ženě nevěrný. Podle serveru TheDirty.com , který s informací přišel jako první, si údajně užíval s americkou pornoherečkou Stephanií Gregory Clifford známou jako Stormy Daniels (32).

Příběhu se poté chytl magazín Life & Style a celou záležitost pořádně „rozmázl“. Ovšem veškeré zdroje, které citoval, se nezdály být příliš věrohodné. Hlavní aktéři spekulací shodně tvrdí, že je to nesmysl. Vnadná blondýnka Daniels časopisu E! například sdělila, že to ani nebude komentovat, protože jsou to  „jen kecy“.

Právníci Donalda Trumpa byli jen o něco sdílnější. „Absolutně nepravdivý a absurdní příběh popsaný magazínem Life & Style o Donaldu Trumpovi vycházející z pochybných a nechutných webových stránek, nakonec byly zcela staženy,“ řekl poradce Trumpa Michael Cohen na důkaz o smyšlenosti domněnek. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků