Finalisté modelingové soutěže

Finalisté modelingové soutěže Foto: Petr Jandera/Pure model management

Tohle jsou největší modelingové naděje Česka! Tyhle náctileté děti mají našlápnuto na světovou kariéru

Loni se díky modelingové soutěži dostala zrzka Barbora Fialová mezi první ligu ve světovém modelingu. Nedávno se stala celosvětovou tváří nové kampaně Gucci. Už za pár dní proběhne druhý ročník prestižní modelingové soutěže Pure Model 2019. Bude mít jedna z tváří níže stejný úspěch?

Z téměř dvou tisíc uchazečů odborná porota vybrala šestnáct nejnadějnějších tváří pro světový modeling z České republiky. "Nesmírně mě potěšil vysoký zájem a kvalita přihlášených soutěžících do naší modelingové soutěže. A mám ohromnou radost, že se nám už v prvním roce soutěže podařilo objevit jednu z nejúspěšnějších tváří současného světového modelingu Báru Fialovou,“ řekl Super.cz ředitel soutěže a majitel modelingové agentury Roman Holárek.

Také loňští vítězové bodují ve světě. "Za rok od svého vítězství procestovali tři kontinenty, spolupracovali se zajímavými značkami a před týdnem potvrdil zájem o spolupráci s Annou Brodeckou, která se právě vrátila z New Yorku, významný světový návrhář Marc Jacobs. I loňský vítěz Oliver Průcha patří mezi nejvýraznější modely u nás," dodal Holárek.

Letošní finalisté, deset dívek a šest chlapců, za sebou mají nejen sérii přípravných workshopů, kde získávali cenné rady pro práci ve světovém modelingu, učili se chodit, držet tělo či se správně stravovat, ale nafotili i své první profesionální fotografie s předním módním fotografem Petrem Janderou.

Finálový galavečer PURE MODEL 2019 se uskuteční 9. října 2019 v Praze a o vítězích rozhodne odborná porota složená především ze zástupců nejprestižnějších světových modelingových agentur. Vítězka s vítězem získají garantovaný kontrakt v celkové hodnotě 1,5 miliónu korun. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků