Paris Brosnan a Stella Maxwell předváděli na charitativní akci Fashion For Relief.

Paris Brosnan a Stella Maxwell předváděli na charitativní akci Fashion For Relief. Profimedia.cz

Po boku slavné blondýnky mu to na mole slušelo, ta ale dává přednost ženám. Syn Pierce Brosnana podpořil Naomi Campbell

Osmnáctiletý syn Pierce Brosnana (68) a Keely Shaye Smith Paris má za sebou další velkou přehlídku. Byl jedním z modelů nedělní módní show organizace Fashion For Relief. Po boku Stelly Maxwell, kterou kromě modelingových aktivit proslavil „on-off“ vztah s herečkou Kristen Stewart, reprezentoval značku Chrome Hearts. V hledišti nechyběl ani Paridův slavný otec.

Fashion For Relief je nezisková charitativní organizace, kterou v roce 2005 založila modelka Naomi Campbell (51). I ta se po mole prošla.

Organizace během svého působení podpořila projekty bojující s ebolou, pomáhala po zemětřesení na Haiti (2010), po hurikánu Katrina v USA (2005), po zemětřesení a následné vlně tsunami v Japonsku (2011). V posledních letech spolupracuje s organizací Save the Children při získávání peněz na jídlo, příbytky a potřebnou lékařskou péči pro děti po celém světě.

Brosnan má s manželkou vedle Parida ještě staršího syna Dylana (22). Z prvního manželství s herečkou Cassandrou Harris (✝43), která v roce 1991 zemřela na rakovinu vaječníků, má také syna Seana (36) a po smrti jejich otce Dermota Harrise Brosnan adoptoval Cassandřiny dva starší potomky, syna Chrise (46) a dceru Charlotte. Ta v roce 2013 zemřela stejně jako matka na rakovinu vaječníků. Bylo jí pouhých 42 let. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků