Lenka Zahradnická s dcerou Jasmínou

Lenka Zahradnická s dcerou Jasmínou Foto: Super.cz/Nikola Ramešová

Představitelka naivní Hedviky z Ulice se konečně pochlubila dcerou. Holčička po ní zdědila mnohé

Před pár dny oslavila Lenka Zahradnická druhé narozeniny dcery Jasmínky. Přestože je holčička ještě malá, herečka se pomalu vrací ke své profesi. Aktuálně hraje v divadle a natáčí nové díly nekonečného seriálu Ulice, kde hraje naivní Heduš.

Do společnosti herečka dceru příliš často nebere. „Jasmínu jsem na akci měla poprvé, protože nebyla jiná možnost. Nemám v plánu ji schovávat, ale zase zvažuji, kam ji vzít a nevzít, abychom byly obě v pohodě. Nerada bych, aby jí blýskalo 15 fotografů do očí a povykovalo na ni. I když zrovna ona by si s tím asi dost hravě poradila,” smála se Lenka na prezentaci udržitelné kolekce švédské módní značky, kde měla herečka v plánu vybrat si nové kousky na nadcházející sezónu.

Podle chování ve společnosti bylo zřejmé, že Jasmína zdědila po mamince komediantské geny. „S jistotou můžu tvrdit, že publikum miluje. A rozhodně se nestydí.”

Ptali jsme se Lenky, jestli už nenastal ten správný čas na to uzavřít sňatek s otcem své dcery. „Určitě se jednou staneme úplnou rodinou, ale vzhledem k tomu, že ani jeden z nás s Michalem není plánovací typ, tak uvidíme, kdy se to stane,” usmívá se Lenka.

A nemotivuje ji ani fakt, že by dcera už mohla jít na její vlastní svatbě za družičku?  „To by bylo hezké, ale obávám se, že nás s tím nápadem pošle do háje,” dodala se zvonivým smíchem v hlase Lenka Zahradnická. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků