Tereza Aster Vágnerová se na premiéře muzikálu Čarodějka pochlubila 11týdenním synem. Super.cz

V 11 týdnech poprvé v divadle: Tereza Vágnerová přinesla na Čarodějku ukázat miminko

Dost známých tváří sice na premiéru muzikálu Čarodějka přivedlo svoje potomky, ale tak malé miminko jsme opravdu v divadle GoJa Music Hall nečekali. Teprve jedenáctitýdenního syna Alberta přinesla do divadla ukázat zpěvačka Tereza Aster Vágnerová (27).

Ta původně přemýšlela o tom, zda se o roli v Čarodějce bude ucházet, nicméně do toho přišlo těhotenství. Nikoli neplánované. "Chtěla jsem mít děti brzy po sobě," svěřila nám mladá maminka, která má doma ještě rok a půlletou Madlenku. "Ta se už teď snaží s bráškou pomáhat," svěřila Tereza.

Tereza je divadle na pražském Výstavišti jako doma, sama tam hrála ve Fantomovi opery, navíc dlouho chodila i se synem producenta Františka Janečka (78) Filipem, a právě proto, aby syna ukázala kolegům, vzala ho rovnou na premiéru.

"Tedy já se přišla podívat na představení a syna mezitím venku v kočárku hlídala sestra mého manžela, na kterou je naprosté spolehnutí. Vzala jsem sem Bertíka jen o přestávce a v šatně jsem ho ještě před druhou půlkou přebalila," upřesnila Tereza. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků