Vévodkyně Meghan manželovi Harrymu veřejně popřála k 35. narozeninám. A neomezila se na formální „všechno nejlepší“.

Vévodkyně Meghan manželovi Harrymu veřejně popřála k 35. narozeninám. A neomezila se na formální „všechno nejlepší“. Profimedia.cz

Vévodkyně Meghan se nebojí dát city najevo: Veřejně popřála manželovi k narozeninám

Není zvykem, aby by si členové britské královské rodiny posílali na oficiálních profilech na sociálních sítích soukromá přání. Ne že by byly narozeniny, jubilea, výročí a další události na kanálech opomíjené, ale většinou nejde o víc než o krátké všeobecné přání všeho nejlepšího.

To se objevilo i v sobotu 15. září, v den půlkulatých narozenin prince Harryho (38), na oficiálním instagramovém účtu vévody a vévodkyně ze Sussexu, který sleduje víc jak 9 milionů lidí. Ovšem jen u něj nezůstalo. Meghan (41) připojila i své osobní přání. „Tvoje práce na věcech, na nichž ti záleží, mě denně inspiruje. Jsi ten nejlepší manžel a nejbáječnější otec našeho syna. Milujeme tě, ty nejkrásnější narozeniny,“ vzkázala manželovi s emotikonem srdce.

Snímek, který byl k textu připojen, je koláží fotek zachycujících Harryho v průběhu života. Od doby, kdy byl sám dítě, vyfocené v náručí matky princezny Diany, od jejíž tragické smrti letos uplynulo 22 let, přes školní léta po současnost, kde je již se svým vlastním synem Archiem.

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků