Dominika Gottová svého nemocného otce osobně nepodpoří.

Dominika Gottová svého nemocného otce osobně nepodpoří. Herminapress

Vážně nemocného Karla Gotta dcera Dominika jen tak nenavštíví. Sama se musí léčit

Nemocnému Karlu Gottovi (✝80) vyjadřují sounáležitost a nabízejí pomoc jeho přátelé, známí, i kolegové ze světa showbyznysu. Také nejstarší dcera Dominika je v myšlenkách stále s ním. Z Finska, kde žije s manželem Timem Tolkkim, ale do Česka nepřijede.

„Nepojedu v dohledné době do Česka. Snažím se sama léčit a tatínek má kolem sebe skvělé lidi, co se o něho postarají. Hlavně Ivana ví, co dělá, a neumím si vedle táty představit nikoho lepšího. Oni to spolu zvládnou a já mu budu dělat radost odtud,“ svěřila se deníku Blesk Dominika, která pevně věří, že otec nemoc porazí. „„Už jednou tu nemoc porazil, on to zvládne znovu. Je to bojovník a já mu věřím. Hlavní je, že je veselý. Musí se teď hodně smát, být dobře naladěný,“ uvedla.

Šestačtyřicetiletá žena má sama starosti s vlastním zdravím a aktuálně bojuje se závislostí na lécích a alkoholu. „Snažím se o to, aby měl ze mě táta radost. Přestala jsem pít a žiju teď zdravě. Už mám zase zpátky nastavený režim dne, tak spím v noci, a ne přes den. Taky jsem už zhubla,“ pochlubila se Dominika Gottová, která také svou léčbou hodlá otci dělat radost. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků